Strona główna Uroda Porady 5 noworocznych postanowień dotyczących urody

5 noworocznych postanowień dotyczących urody

0
5 noworocznych postanowień dotyczących urody

Wszyscy wyznaczamy sobie kilka nowych celów, gdy wchodzimy w nowy rok, ale czy na Twojej liście celów znajdują się jakieś postanowienia dotyczące urody?

Postanowienia noworoczne mogą być bolesne. Z biegiem lat niektóre postanowienia stały się nieco oklepane, a każdy wydaje się mieć te same cele.

Słyszeliśmy to wszystko już wcześniej: iść na siłownię, stracić kilka funtów (lub kilogramów), ograniczyć napoje i słodkie przysmaki, być bardziej zorganizowany i tak dalej. Ale co z postanowieniami dotyczącymi urody? Każda z nas powinna mieć przynajmniej jedno lub dwa postanowienia dotyczące urody, które pomogą nam zbudować pewność siebie w 2020 roku. Kluczem do dobrego noworocznego postanowienia dotyczącego urody jest to, aby było ono możliwe do zrealizowania. Czy da się je zrealizować? Czy w rezultacie będziemy czuć się lepiej? Tak, i jeszcze raz tak!

Gdy rok zbliża się ku końcowi, wiele osób jest wypełnionych mnóstwem myśli typu „byłoby, powinno, mogłoby”. Ale po co martwić się o przeszłość, skoro przyszłość rysuje się w tak jasnych barwach? Teraz nadszedł czas, aby zrobić coś nowego i ustalić kilka zabawnych, prostych i osiągalnych postanowień noworocznych dotyczących urody. Kilka prostych zmian może pomóc Ci wyglądać i czuć się jak najlepiej w 2020 roku!

Sprzątanie domu

Kiedy ostatni raz przejrzałaś wszystkie produkty kosmetyczne, które posiadasz? Teraz jest najlepszy czas, aby przejrzeć wszystko, od makijażu, przez pielęgnację skóry, po lakier do paznokci i zacząć wyrzucać je do kosza. Zacznijmy Nowy Rok ze świeżym spojrzeniem: jeśli nie patrzyłaś na niego, nie nosiłaś go lub nie otwierałaś w ciągu ostatnich kilku miesięcy – wyrzuć go. W przeciwnym razie nie leżałby w szufladzie. Jeżeli dany kosmetyk nie jest jeszcze częścią Twojej codziennej pielęgnacji, to prawdopodobnie już nigdy nie będzie. Pamiętaj, że większość produktów kosmetycznych ma datę ważności. Nie ma potrzeby, aby trzymać się czegoś, czego nie używasz, zwłaszcza, jeśli niedługo upłynie jego termin ważności.

Skoro już przy tym jesteś, nie zapomnij o innych miejscach, w których przechowujesz nieużywane produkty kosmetyczne. Zrób porządek pod prysznicem i pozbądź się butelek z szamponem i płynem do mycia ciała, które leżały tam nietknięte. Nie zapomnij o swojej torbie na siłownię i torebce. To niesamowite, co możesz znaleźć na dnie swoich torebek. Jeśli jej nie używasz, wyrzuć ją!

Aktualizacja

Jest nowy rok, więc dlaczego nie nowa ty? Podejmijmy noworoczne postanowienie dotyczące pielęgnacji urody, aby nadać jej nowy wymiar. Czy nadal używasz tych samych produktów do pielęgnacji skóry, które stosowałaś 10 lat temu? Jeśli tak, oceń ponownie problemy, z jakimi boryka się obecnie Twoja skóra i upewnij się, że używasz najlepszych produktów. Jeśli do tej pory nie wprowadziłaś do swojej codziennej pielęgnacji serum, teraz jest na to czas. To samo dotyczy Twoich kosmetyków. Nie wszystkie kosmetyki do makijażu są sobie równe. Możesz postanowić nieco odświeżyć swój wygląd i poszukać produktów z filtrem SPF lub mniej błyszczących. Na czas wakacji wyprostowałaś chemicznie włosy lub przedłużyłaś je? Może zechcesz zmienić swoje produkty do włosów na szampon i odżywkę bez siarczanów i poszukać produktów, które odżywią i wzmocnią Twoje włosy. Zainwestuj w siebie, aby w 2020 roku osiągnąć wspaniałe rezultaty.

Naśladuj swój najlepszy wygląd

Wszyscy mamy zdjęcia, w których naszym zdaniem wyglądamy niesamowicie, a także inne, którymi nie jesteśmy tak zachwyceni. Poszukaj zdjęć, na których Twoje włosy wyglądają świetnie, Twój makijaż jest oszałamiający lub Twój strój wygląda fantastycznie. A teraz najłatwiejsza część – po prostu zrób to jeszcze raz. Mówi się, że obraz przemawia tysiącem słów, a zdjęcia nie kłamią!

Stop picking and popping

To noworoczne postanowienie dotyczące urody może być nieco trudne. Nie wybierać lub pop niczego! Oznacza to, że nie wolno Ci wyskakiwać z pryszcza, który pojawił się znikąd. Nie możesz już dłużej dłubać przy skórkach, aż będą krwawić i boleć przez kilka następnych dni. Oprzyj się chęci dłubania, dłubania, dłubania i po prostu zostaw wszystko w spokoju.

Wyjdź poza swoją strefę komfortu

Ta rozdzielczość piękna może być dość wyzwalające. Zamiast utknąć w tej samej starej koleinie urody, bądź odważna! Bądź odważna! Raz na jakiś czas spróbuj czegoś nowego, co Cię zaintryguje, nawet jeśli niekoniecznie jest to „Twoje”. Spróbuj pomalować usta na śliwkowy kolor, pomalować paznokcie, a nawet zmienić kolor włosów. Nie będziesz wiedziała, jak wyglądasz, jeśli nie spróbujesz. Po prostu idź na całość. Jeśli musisz robić małe kroki, możesz dać czadu w domu. Upewnij się tylko, że rzeczywiście to robisz! Możesz być mile zaskoczona.

Wraz z tymi nowymi postanowieniami kosmetycznymi na 2020 rok, istnieje kilka z poprzednich lat, które powinny stać się nawykiem:

  • Usuń swój makijaż przed pójściem spać.
  • Umieść nowy ulubiony produkt z przodu i w centrum na swojej próżności, biurku lub szafce nocnej, aby nie poszedł na marne. Pamiętaj, że nie widać, nie myśli się.
  • Postaraj się, aby każdego dnia nawilżać skórę od stóp do głów.
  • Daj szansę nowemu wyglądowi. Pozwól, aby nowa fryzura, lakier do paznokci czy kosmetyk dojrzały do Ciebie. To, co może nie spodobać Ci się na pierwszy rzut oka, może okazać się czymś, w czym zakochasz się po kilku godzinach. Daj sobie szansę.
  • Nigdy nie wychodź z domu bez SPF.

Uchwały dotyczące urody nie powinny zaczynać się i kończyć tylko raz w roku. Powinny być one kontynuowane i badane przez cały rok. Chodzi przede wszystkim o pewność siebie i posiadanie własnego wyglądu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj