Strona główna Uroda Porady 11 świetnych pomysłów, które pomogą Ci wyglądać bardziej fotogenicznie

11 świetnych pomysłów, które pomogą Ci wyglądać bardziej fotogenicznie

0
11 świetnych pomysłów, które pomogą Ci wyglądać bardziej fotogenicznie

Niezależnie od tego, czy chodzi o twoją figurę, włosy czy cerę, to rozdzierające wnętrzności odkrycie, że to, co uważałaś za uroczy wygląd, tak naprawdę sprzysięgło się z aparatem, abyś wyglądała przerażająco. Uwielbiam zdjęcia. Uchwycenie momentów z mojego życia jest świetną zabawą, a przeglądanie wspomnień może być prawdziwą ucztą. Ale jeśli unikasz aparatu, bo czujesz, że możesz być bardziej fotogeniczna, to dzisiejszy post pomoże Ci odkryć Twoją wewnętrzną supermodelkę.

Bądźmy szczerzy tutaj: Kto naprawdę może uniknąć aparatu w dzisiejszych czasach? Żyjemy w erze mediów społecznościowych, gdzie „selfies” przenikają do Twojego strumienia myśli wiele razy dziennie. Jeśli nie są to selfie, to inne cyfrowe portrety, które krążą po portalach społecznościowych, co sprawia, że warto być gotowym na aparat, kiedy najmniej się tego spodziewasz. Zauważyłem również trend profesjonalnych sesji zdjęciowych, które stają się popularne od niedawna. Ludzie robią zdjęcia jako działalność rekreacyjną. Przy tak dużym nacisku na robienie dobrych zdjęć, warto wiedzieć, co sprawia, że zdjęcie jest dobre i jak być bardziej fotogenicznym. Nie mówię, że musisz wychodzić z domu wyglądając tak, jakbyś codziennie wybierał się na sesję zdjęciową, ale są pewne rzeczy, które możesz zrobić, gdy nadarzy się okazja do zrobienia zdjęcia, które pomogą Ci wyglądać najlepiej.

11 wskazówek, które pomogą Ci wyglądać pięknie na zdjęciach

Prawdopodobnie jesteś swoim własnym najgorszym krytykiem

Spójrz na zdjęcie ogólnie, a nie nitpicking wad. Założę się, że twoi przyjaciele i rodzina nie zauważą, że masz to, co czuje się jak zły dzień urody.

Jesteś w połowie mrugania

Ok, ten jeden jest prawdziwym problemem. Byłem tym, który zawsze wygląda jakbym spał na zdjęciu, ale lekarstwo jest proste. Tak jak wszyscy inni mówią ser, zamknij oczy i powoli je otwórz. Gdy migawka się wyłączy, będziesz miał otwarte, seksowne oczy.

Twoje podbródki się rozmnożyły

Rozwiązanie tego problemu będzie czuć się sprzeczne, ale obiecuję, że to działa. Przed zdjęciem, schowaj podbródek, wydłuż szyję i poprowadź czoło. Choć może Ci się wydawać, że pogorszy to wygląd Twojego podbródka, ta technika w rzeczywistości zwraca uwagę na całą twarz, a nie na podbródek i wygląda o wiele bardziej naturalnie niż wysunięcie podbródka na zewnątrz.

Nagle masz małe oczy

Więc, twoje oczy są otwarte, ale wydaje się, że się zmniejszyły? Nie ma problemu. Pre-photo, chwycić swoje rzęsy curlers i tusz do rzęs. Odrobina uwagi wcześniej może naprawdę podkreślić twoje oczy, ale najlepszą wskazówką jest uśmiech. Prawdziwy błysk w oku może rozświetlić zdjęcie.

Twoje rysy są wyprane

Blush i bronzer mogą być twoim najlepszym przyjacielem na zdjęciu. Lampa błyskowa lub jasne światło słoneczne może sprawić, że Twoja twarz wyda się dwuwymiarowa, więc dodanie odrobiny dodatkowego koloru może dodać kształtu. W nagłych wypadkach, uszczypnięcie jabłka policzków tuż przed zrobieniem zdjęcia może dodać kształtu i koloru. Niektóre staroszkolne sztuczki kosmetyczne naprawdę działają.

Kąt kamery nie robi ci żadnej przysługi

Próbujesz zrobić idealne „selfie”? W takim razie trzymaj swój telefon wysoko. To prawda, trzymając aparat powyżej linii oczu, musisz patrzeć w górę i jest to uniwersalnie pochlebne. Jeśli ktoś inny robi zdjęcie, pamiętaj o odpowiednim ułożeniu ciała. Stanie pod kątem, a nie bezpośrednio twarzą do aparatu będzie bardziej pochlebne.

Napinasz się

Nic dobrego nie może wyniknąć z bycia spiętym lub zdenerwowanym na kamerze. Wiem, że jest to trudne do zrobienia, ale relaks może zrobić świat różnicy. Jeśli jesteś wśród przyjaciół, a następnie spróbuj zorganizować kilka prawdziwych zdjęć z życia wszystkich z was dzielących się żartem. Zapominając, że aparat jest tam i działając naturalnie, wtedy z dużym prawdopodobieństwem będziesz wyglądać szczęśliwiej. (Oczywiście, jeśli połączyć tę wskazówkę z wszystkich moich innych niż szanse będą na swoją korzyść).

Wyglądasz i czujesz się niezręcznie

Już wiesz, że relaks pomoże, ale jakoś wiedza nie sprawia, że robienie staje się łatwiejsze. Moja rada? Wypróbuj rekwizyty. Oprzyj się o ścianę, trzymaj coś w ręku lub zaproś innych, aby dołączyli do ciebie na zdjęciu. Koncentrując się na robieniu czegoś innego niż trzymanie rykoszetowego grymasu, być może łatwiej będzie Ci zapomnieć o presji, jaką na siebie wywierasz.

Nie pomyślałeś o tym, co jest za tobą

Aby uzyskać wspaniałe zdjęcie, jasne tło może być ogromnym atutem. Światło odbija się, więc jasne tło może zmniejszyć widoczność skaz. Wszyscy widzieliśmy fotografów trzymających reflektory świetlne, aby rzucić dodatkowe światło, które pomaga modelce w walce z ciemnymi obwódkami. Tę samą sztuczkę z pięknym aparatem możesz zastosować w domu. Jasna piaszczysta plaża, śnieżna sceneria, a nawet biała ściana mogą sprawić, że będziesz promienieć.

Nie wiesz, gdzie szukać

To brzmi jak oczywistość. Po prostu patrz na aparat, ale niekoniecznie wpatruj się prosto w obiektyw. Dzieje się tak z trzech powodów: 1) O ile nie robisz zdjęcia paszportowego, nie musisz stać prosto przed aparatem. 2) Osoba robiąca zdjęcie jest zazwyczaj tam, gdzie jest dobre światło, więc skierowanie twarzy w stronę światła pomoże Ci wyglądać nieskazitelnie. 3) Niektórzy fotografowie mówią, aby patrzeć tuż nad obiektywem, aby stworzyć aurę tajemniczości i zmniejszyć ryzyko wystąpienia czerwonych oczu.

Jesteś w złym stroju

Jeśli chodzi o garderobę, istnieją pewne stroje, które wyglądają bajecznie w prawdziwym życiu, ale mogą zostać źle odebrane na zdjęciach (pomyśl o lejących się tunikach lub oversize’owych kurtkach). Na drugim biegunie znajdują się stroje, które pokazują trochę za dużo. Jeśli wiesz, że danego dnia będziesz robić dużo zdjęć, możesz skorzystać z możliwości zrobienia sobie kilku zdjęć, gdy będziesz decydować, co na siebie włożyć. Dobrze skrojony strój może sprawić, że będziesz wyglądać bardziej fotogenicznie niż źle dopasowana odzież.

***

Bez względu na to, jak bardzo się przygotujemy, na pewno znajdzie się kilka mniej niż pięknych zdjęć nas wszystkich tam w eterze. W związku z tym, zachęcam Was do korzystania z aparatu. Pomyśl o zdjęciach jak o prawie średniej: im więcej zdjęć, na których się pojawisz, tym większe prawdopodobieństwo, że będziesz wyglądać fotogenicznie.

Jest mnóstwo rzeczy, które pomogą Ci uchwycić Twoje piękno na aparacie. A jeśli naprawdę tego nie czujesz, powiedz nie! Nie musisz uwieczniać momentu, w którym twoje włosy właśnie wypadły z idealnego upięcia, albo nosisz ciasne buty, które sprawiają, że po kilku godzinach marszczysz twarz. Zawsze znajdzie się inny moment, w którym będziesz mogła pochwalić się swoimi supermodelskimi cechami.

Chcę, abyście wszystkie czuły się piękne i pewne siebie. Podążanie za tymi radami pomoże wam zrobić świetne zdjęcie, ale czasami chwila przygotowania może zrobić światową różnicę dla tych z nas, które nie są naturalnie fotogeniczne. I wiecie co? Wszyscy wyglądamy olśniewająco w prawdziwym życiu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj