Strona główna Aktywność fizyczna Porady fitness 7 ćwiczeń, które sprawią, że poczujesz się i będziesz wyglądać dobrze

7 ćwiczeń, które sprawią, że poczujesz się i będziesz wyglądać dobrze

0
7 ćwiczeń, które sprawią, że poczujesz się i będziesz wyglądać dobrze

Prawda jest taka, że kiedy czujesz się świetnie, promieniujesz pewnością siebie, co może przejść długą drogę w wpływaniu na to, jak wyglądasz – nie tylko w tej sukience, ale ogólnie. Zastanawiasz się, co możesz zrobić, aby czuć się i wyglądać jak najlepiej? Wypróbuj to trzyetapowe podejście, które skupia się na ujędrnianiu sylwetki, prawidłowym odżywianiu oraz znaczeniu rozciągania i wyprostowanej postawy.

Plan ćwiczeń

Dobrze zbilansowany plan ćwiczeń zawiera zarówno cardio, jak i trening oporowy. Oto siedem ruchów, które dodasz do swojej rutyny i które pomogą Ci poczuć się pewną siebie i silną.

Wielokierunkowy przysiad z drążkiem – to ćwiczenie rzuca wyzwanie twojej koordynacji, angażuje twoje pośladki i pracuje nad wewnętrznymi mięśniami ud. Dodatkową korzyścią jest to, że ćwiczenia dolnej części ciała spalają sporo kalorii.

Box jumps – ten całkowity ruch cardio dolnej części ciała angażuje twoje pośladki i rzuca wyzwanie łydkom i mięśniom rdzenia.

Burpees – ta całkowita mieszanka ciała z przysiadu, kroku w tył, plank, pompki i skoku jest intensywna, ale może pomóc poprawić koordynację i wzmocnić kilka mięśni w tym samym czasie.

Curtsy lunge, a następnie single leg deadlift – to ćwiczenie koncentruje się na zewnętrznych pośladkach i ścięgnach.

Forearm plank (przytrzymaj przez 60 sekund) – to ćwiczenie jest świetne do wciągania i wzmacniania twojego rdzenia. Weź głęboki oddech i upewnij się, że nie wywierasz zbyt dużego nacisku na szyję lub plecy. Postaraj się, aby Twój brzuch wykonał większość pracy.

Pike roll z piłką do ćwiczeń (przytrzymaj przez 30 sekund) – jest to świetny ruch do tonowania ramion i abs. Wejdź do pozycji pompki z nogami umieszczonymi na piłce do ćwiczeń zamiast na podłodze. Im bliżej piłki znajduje się Twój brzuch, tym wyższy poziom trudności. Trzymając mocno brzuch, wyciśnij biodra w kierunku sufitu. Następnie wracamy do pozycji wyjściowej, wyprostowanej. W trakcie ćwiczenia plecy powinny być płaskie.

Dobrze się odżywiasz, prawda?

Jeśli chcesz zobaczyć różnice w swojej sylwetce, musisz być oddany, jeśli chodzi o swoje nawyki żywieniowe. Najlepszy program treningowy na świecie nie da ci pożądanych rezultatów, jeśli nie będziesz zwracać uwagi na to, co masz na talerzu. Wskazówki dotyczące rozpoczęcia nowego planu znajdziesz tutaj. Aby znaleźć odpowiedni dla siebie plan posiłków, zapoznaj się z tym przewodnikiem. A jeśli potrzebujesz pomocy w opanowaniu głodu, zapoznaj się z poniższymi wskazówkami.

Siedź prosto

Kto nie znalazł się pochylony nad swoim komputerem podczas długiego dnia? Skoncentruj się na ściągnięciu ramion do tyłu i spróbuj włączyć do swojego dnia regularne ćwiczenia jogi – to naprawdę może pomóc wydłużyć i poprawić Twoją postawę. A jeśli udało Ci się dotrwać do tego momentu, śmiało nagródź się dobrym rozciąganiem.

Niezależnie od tego, czy jest to nowa sukienka, która cię motywuje, czy po prostu pragnienie, aby czuć się jak najlepiej, jesteś na dobrej drodze. Śmiało i wypróbuj te zwiększające pewność siebie zdrowe nawyki. Nie czuj, że musisz wprowadzić je wszystkie naraz. Zmiana powoduje zmianę, więc zacznij od małych zmian (jak postawa) i przejdź do większych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj